Sekání trávy

Žijeme ve velmi uspěchané době, kdy je umění stanovit si priority a dokázat si život zorganizovat tak efektivně, aby jsme stíhali vše, co je pro nás důležité.

Úklid je nezbytnou součástí civilizovaného života, ale zabírá hodně času - co si my ženy budeme povídat. Proč tedy tuto starost nepřenechat někomu jinému? Někomu, kdo to udělá rád a Vám tím ušetří tak cenný čas?

Rádi Vám v několika článcích a dílech představíme naší firmu.

Když se řekne "Úklidová firma", většina lidí si představí pouze koště a hadr a paní uklízečku s šátkem na hlavě.

Tak to ale u nás není. Snažíme se být firmou na velmi vysoké úrovni a chceme, aby tomu odpovídal i servis, který lidem poskytujeme. Nejde jen a pouze o "pouhý" úklid, ale nabízíme i velkou škálu doplňkových úklidových služeb.

Díl 1. - Sekání trávy, alias sekám dobře, sekám rád

Jaro a podzim bývají typické proměnou přírody - ať už ze spánku, či obráceně. V tu chvíli je čas na posekání vašich trávníků. Nabízíme rychlý a flexibilní přístup našeho týmu. Zároveň také disponujeme kvalitními stroji, které práci odvedou s naší pomocí vždy kvalitně. Ať už se jedná o posekání trávy na Vaší zahradě, která má být "anglickým trávníkem", či jde o parcelní prostory, které teprve čekají na své využití.

Můžete si nás zavolat jako tzv. S.O.S. službu, kdy už opravdu víte, že nestihnete Váš pozemek posekat, a nebo můžeme být Vaším pravidelným pomocníkem, na kterého se můžete vždy spolehnout, že svou práci odvede kvalitně a ve Vámi stanovenou dobu.

Žijeme úklidem! ( Úklid je nás život! ) 

Co říkají naši klienti...

Všechny reference zde

 


 FIRMY A SPOLEČNOSTI, KDE UKLÍZÍME: