Rady a tipy v uklízení

Vyklízení nemovitostí

Vyklízení nemovitostí

Milí zákazníci, máme tady další díl naší oblíbené rubriky, a rádi bychom vám opět představili jednu z našich služeb, kterou je vyklízení nemovitostí. 

Nabízíme možnost zaměstnání a přivýdělku

Nabízíme možnost zaměstnání a přivýdělku

V rámci přivýdělku nabízíme v současné době možnost brigády na jednorázových úklidech.

Pravidelný úklid společných prostor

Pravidelný úklid společných prostor

Po delší odmlce vracíme k pravidelným rubrikám o nás, respektive o našich službách. Říká se: „Jak na nový rok, tak po celý rok“. Proto se nyní zaměříme na základní činnost naší firmy, kterou jsou pravidelné úklidy vchodů a společných prostor domů.

Jak vybrat úklidovou firmu

Jak vybrat úklidovou firmu

Potřebujete kvalitně a spolehlivě uklidit Vaši nemovitost nebo kancelářské prostory? Porozhlédněte se mezi profesionálními úklidovými firmami, které odvedou veškerou práci za Vás. Na trhu existuje spousta možností, stačí si jen zvolit tu pravou společnost, která se o úklid postará

Mytí oken

Mytí oken

V 1. díle jsme Vám ukázali, jak chceme a umíme pomoct převážně mužům usnadnit jejich práci – posekat trávu. Nyní se stručně podíváme na klasickou podzimní činnost. Mytí oken a vše s tím spojené.  

Sekání trávy

Sekání trávy

Žijeme ve velmi uspěchané době, kdy je umění stanovit si priority a dokázat si život zorganizovat tak efektivně, aby jsme stíhali vše, co je pro nás důležité.

Co říkají naši klienti...

Všechny reference zde

 


 FIRMY A SPOLEČNOSTI, KDE UKLÍZÍME: